Zidan: Nuk ka mbaruar ende

Updated: 11:15 - Maj 3, 2017

 

Trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane ka mbetur shumë i kënaqur nga fitorja dhe loja e skuadrës së tij.  Por mendon se do te luhen edhe 90 minuta të tjera, ndërkohë Simeone ështeë i pa kënaqur nga arbitri i ndeshjes, por do ti luaj  të gjitha shanset në takimin e kthimit.

 

“Shënuam tre gola dhe e mbajtëm portën tonë të pastër, por nuk ka mbaruar këtu kualifikimi. Unë jam shumë krenar për të gjithë. Tani kemi për të pushuar, pas një loje të madhe, por nuk kemi fituar ende asgjë. Na duhet të mendojmë për ndeshjen e së shtunës, e cila është e vështirë. Le të gëzojmë, por nesër duhet të mendojmë për La Liga. E përsëris, nuk ka asgjë të përcaktuar ende. Ne e lexuam lojën shumë mirë nga fillimi”.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *