Ze Maria “frikë” nga Bylis, i bën “zbor” lojtarëve

Updated: 09:55 - Nëntor 3, 2017

Tirana po kalon një situatë fantastike në këtë fillim sezoni kur pas 6 javësh kampionat ka marrë pikë të plota dhe nuk ka pësuar asnjë gol. Bardheblutë luajnë sezonin e parë të historisë së klubit dhe duan me domosdo që vitin që vjen të bëhen pjesë e Kategorise Superiore.

Trajneri Ze Maria e ka marrë seriozisht përballjen e kësaj fundjave kundër Bylisit, duke i bërë “zbor” ekipit. Braziliani i stolit bardheblu i shikon fjerakët si skuadrën “keqbërëse” pasi pritet që Bylis të rivalizojë me skuadrën kryeqytetëse për ngjitjen në Superiore.  

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *