Valverde: Neymar te Barca…të presim

Updated: 15:48 - Korrik 30, 2017

Dy pasime vendimtare ne “klasiken” e luajtur ne Miami, fitore 3-2 e Barcelones ndaj Real Madrid, mund te jene “veprimet” e fundit te Neymar ne historine te katalanet, por e ardhmja e tij… ende nuk dihet.

“Duhet te presim. Por, per mendimin tim, Neymareshte pjese e skuadres dhe ne do te vazhdojme te besojme te ai. Nuk dua te spekuloj se cfare do te ndodhe me te, por shpresoj qe ta shoh ne fushe me ne…”, ka deklaruar trajneri i Barcelones, Ernesto Valverde.

Skuadra do te vazhdoje turin miqesor pas SHBA drejt Kines ne nje turne promocional e me pas do te kthehet ne Spanje per te vazhduar pergatitjet per sfiden ndaj Real Madrid per Superkupen e Spanjes, me 12 e 15 gusht./ATA/

One Comment

  1. SABA SEJDINI

    Korrik 31, 2017 at 14:33

    NEYMAR NUK DUHET TE SHITET PASI AI SE BASHKU ME L.MESIN DHE SUAREZ PERBEJNE NJE SPEKTAKEL ME VEHTE TI SHIKOSH NE FUSHE SE BASHKU.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *