UEFA: Ja kush e fiton Ligën e Kampioneve

Updated: 15:45 - Prill 20, 2017

UEFA ka bërë një sondazh në rrjetin social Twitter duke ngritur pyetjen se kush e fiton Ligën e Kampioneve nga katër skuadrat gjysmëfinaliste.

Në katërshen e skuadrave bëjnë pjesë Real Madrid, Juventus, Atletico Madrid dhe Monaco.

Në këtë sondazh kanë marrë pjesë rreth 100.000 lexues ku 39% prej tyre besojnë te Juventusi, 38% te Real Madrid, 14% te Atletico dhe vetëm 9% te Monaco.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *