Tifozët e Tiranës për Ora News : Halili “Kali i Trojës”, të kthehet vendimi për Partizanin

Updated: 19:59 - Janar 27, 2017
222

Tifozët e Tiranës zgjodhën të potestonin kundër vendimit që Partizani të luaj në “Selman Stërmasi” duke bllokuar stërvitjen e skuadrës.

Një prej përfaqësuesve të tifozerisë bardheblu konfirmoi në një intervistë për Ora News se tifozët do e bojkotojnë skuadrën derisa të largohet presidenti Refik Halili dhe të anulohet vendimi për Partizanin.

/Oranews.tv/

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *