Tifozët e Milanit hakmerren ndaj Donnarummas

Updated: 10:49 - Qershor 19, 2017

Pasi portieri Gianluigi Donnarumma disa ditë më parë refuzoi që të rinovojë kontratën me klubin kuqezi, tifozët e Milanit kanë vendosur që të hakmerren.

Ata i kanë hedhur disa letra në portë që dukeshin si dollarë gjatë ndeshjes së së Italisë me Danimarkën në Kampionatin Under-21.

Portieri Italian ka qenë një superstar për klubin dhe shumë nga tifoxat besuan se ai dotë të ishte pasuesi i Gianluigi Buffon, si edhe so të ndihmonte Milanin që të kthehej në ditët e tij të lavdishme.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *