Tenisi shqiptar

Updated: 20:51 - Mars 17, 2017

Një turne mbarëkombëtar tenisi po zhvillohet në Tiranë me pjesëmarrjen e tenistëve nga Shqipëria, Kosova dhe Mali i zi. Turneu ka qëllim rritjen e nivelit të tenisit shqiptar por edhe përgatitjet për kupën.

Flasin për gazetarin Altin Sulce, Ferdinant Sulo, Mejdi  Rexhepi, Bino Mehmetoviç, Sokol Hoxha, Granit Bajraliu, Nermin Hoxhiq, Aldin Istrefi, Belmin Shaboviç.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *