• Lewandowski kërkon largimin nga Bayern

  Një atmosferë jo e mirë ka “mbërthyer” Bayernin e Mynihut ku përvec Thomas Muller edhe sulmuesi tjetër i bavarezëve, Robert Lewandowski ka shprehur dëshirën për tu larguar nga “Allianz Arena”. Sulmuesi...

 • Muller preferon transferimin tek Manchester United

  Bayern Munchen po kalon një moment jo të mirë. Kjo u pa në ndeshjen ndaj Hoffenheim ku bavarezët u mposhtën me rezultatin 2-0. Humbja nuk erdhi si pasojë e formës së...

 • Muller prish marrëdhëniet me Ancelottin, Juventus në ndjekje të tij

  Për Thomas Muller ky mund të jetë viti i fundit tek Bayern Munchen. Gjermani mund të largohet nga “Allianz Arena” pasi marrëdhëniet e tij me teknikun italian, Carlo Ancelotti, nuk janë...

 • Tre klube angleze pas Thomas Muller

  Ylli i Bayern Munchen, Thomas Muller është kthyer në objektiv për disa klube europiane teksa thashethemet e lidhin të ardhmen e tij larg Allianz Arena. Tre klubet angleze të Premier League,...

 • Muller sulmon gjyqtarët: Ishim 10 kundër 14

  Thomas Muller ia ka adresuar gjyqtarit Viktor Kassai dhe asistentëve të tij humbjen që skuadra e Bayern Munchen pësoi ndaj Real Madridit në cerekfinalet e Ligës së Kampioneve. Sulmuesi i bavarezëve...

 • Ylli i Bayernit rrezikon ndeshjen kundër Realit

  Në fitoren e fundjavës 6-0 të Bayern Munchen ndaj Augsburgut, Thomas Muller shënoi dy gola por sulmuesi gjerman pësoi dhe një lëndim, që ishte i papërfillshëm e ndërsa tashmë pas ekzaminimeve...

 • “Taktikisht, Muller më i mirë se Ibra dhe Ronaldo”

  Carlo Ancelotti ka trajnuar disa nga lojtarët më të mirë në botë, duke përfshirë këtu Cristiano Ronaldon dhe Zlatan Ibrahimovic, por trajneri i Bayern Munich insiston se ata nuk kanë aftësinë...

 • Sammer: Muller mund të largohet vetëm nëse Bayern falimenton

  Është folur shumë për një largim të mundshëm të yllit gjerman Thomas Muller nga skuadra e Bayernit të Munich për në Angli, ku Manchester United e kërkon atë me insistim. Këtyre...

 • Muller thyen rekordin e Messit dhe Ronaldos

  Bayern Munich vazhdoi rrugën e saj të fitoreve në Ligën e Kampionëve këtë sezon, ndërsa Thomas Muller mposhti Messin, Crisitiano Ronaldon dhe Raulin me një rekord të ri. Muller shënoi golin...

 • Man United ka gati 96 mln euro për Thomas Muller

  Manchester United nuk kërkon të heqë dorë nga Thomas Muller. Louis Van Gaal e vlerëson në maksimum sulmuesin gjerman dhe synon të  bëjë gjithçka vetëm e vetëm për ta afruar 25...

Faqja Pasuese »