• Fekir si Messi, tifozët përfundojnë në fushë

    Kryesfida e javës në kampionatin francez luhej në Stade Geoffroy-Guichard, ku St.Etienne vendas priste Lionin. Vendasit po humbisnin me rezultatin 0-4 dhe goli i pestë nga Fekir ka revoltuar tifozët e...