• Sançez injoron Bajernin: Më mirë te Milani

    Renato Sançez mund të jetë goditja e radhës e Milanit dhe kjo është ajo që dëshiron edhe vetë mesfushori portugez. Në një intervistë të lëshuar për mediat gjermane, Sançez ka pranuar...

  • Milan i “pangopur”, kërkon talentin e Bayern

    Milan ka treguar këtë verë se është “mbreti” i merkatos. Kuqezinjtë kanë arritur të transferojnë deri më tani 9 lojtarë, duke përmendur këtu transferimin e bujshëm të Leonardo Bonuccit për 40...

  • Fabian Duro foto me një nga yjet e Bayernit

    Fabian Duro ofroi spektakël pak ditë më parë për skuadrën e Bayernit të Munichut ku realizoi disa marifete top në stërvitjen e bavarezëve. Fabiani pati rastin të takonte yjet e Bayernit...