• Inter kërkon mesfushorin e Romës, Nainggolan

    Inter kërkon që sezonin e ardhshëm të luftojë për titullin kampion dhe këtë gjë do që ta bëjë duke afruar lojtarë të rëndësishëm në merkaton e verës. Sipas Tuttosport, nerazzurrët duan...