• ibrahimovic-690x380

  Humbja në Champions, Ibra fajëson Blanc

  Paris Saint German u eleminua dje në mbrëmje në fazën cerekfinale të Champions League ndaj skuadrës së Manchester Cityt me rezultatin e përgjithshëm 3-2. Edhe këtë edicion suedezi Zlatan Ibrahimovic nuk...

 • manuel-pellegrini-A39O5479

  Liga e Kampioneve: Pellegrini, ndeshja e kthimit ndaj PSG, mjaft e vështirë

  Trajneri kilen Manuel Pellegrini, eshte i ndergjegjshem se Manchester City eshte ne nje pozite me te favorshme drejt gjysmefinaleve te Liges se Kampioneve pas barazimit 2-2 ne ndeshjen e vajtjes ndaj...

 • FBL-FRA-LCUP-PARIS-SAINT-ETIENNE

  Cavani paralajmëron largimin nga PSG

  Sulmuesi urugajan, Edinson Cavani ka paralajmëruar skuadrën e PSG se mund të largohet në fund të sezonit nga parizienët. Ish-ylli i Napolit thotë se nuk është i kënaqur me periudhën që...

 • pogba-psg

  Marotta hedh poshtë zërat për transferimin e Pogbas në PSG

  Pas disfatës së fundit që Juventusi pësoi në Champions League kundër Bayernit të Mynihut, janë përhapur thashethemet se mesfushori francez mund të transferohet në skuadrën e PSG merkaton e ardshme. Por...

 • gareth-bale-1

  PSG do të tentojë blerjen e Bale për të zëvendësuar Ibran

  Në rast largimi të Zlatan Ibrahimovic, gjigandët e Paris Saint- German do të tentojnë të nënshkruajnë me lojtarin e Realit, Gareth Bale. Ish lojtari i Tottenhamit shihet si pasardhës i Zlatan...

 • miralem_pjanic

  PSG ofron 50 milion euro për Pjanic

  Skuadra franceze e Paris Saint- German nuk ka hequr dorë prej mesfushorit të Romës, Miralem Pjanic. Për të siguruar shërbimet e lojtarit boshnjak, skuadra pariziene është e gatshme të shpenzojë deri...

 • JohnTerryChelsea_3069928

  Mbrojtësi Terry nuk është stervitur para ndeshjes me PSG

  Mbrojtesi dhe kapiteni i Celsit, John Terry, i padisponueshem per ndeshjen kthim per 1/8 e finaleve te Liges se Kampioneve, te merkuren ndaj Paris SG, nuk eshte stervitur te marten, beri...

 • Moura

  Lucas: PSG mund të fitojë Ligën e Kampionëve

  Lojtari brazilian i Paris Saint-Germain mendon se skuadra e tij mund të fitojë kompeticionin më të rëndësishëm për klube në qoftë se ata eliminojnë skuadrën e Chelsea. Ekipi i drejtuar nga...

 • ezequiel-lavezzi-psg-toulouse-coupe-de-la-ligue-27012016_krz4copavlgk1sb7hfb13bfuh

  Lavezzi: Refuzova Interin, Chelsea dhe Man United

  Ezequiel Lavezzi ka zbuluar se ai hodhi poshtë mundësinë për të nënshkruar për Inter, Chelsea dhe Manchester United, në mënyrë për të lëvizur në Superligën kineze. Lavezzi u largua nga Paris...

 • 3000

  Barcelona kualifikohet, PSG kalon në finale

  Barcelona dhe Celta Vigo janë skuadrat e para që kalojnë  në çerekfinalet e Kupës së Mbretit në Spanjë. Në “Camp Nou”, vendasit siglojnë përmbysjen, teksa u pa që Barcelona vuajti për...

Faqja Pasuese »