• Reali 100 mln euro për Mbappen, PSG në gjurmët e Aubameyang

    Reali i Madridit po synon të përforcohet dhe ka vendosur nën shënjestër një prej talentëve më të mëdha të futbollit europian, Kilian Mbapen. Sipas mediave në Francë, klubi madrilen është gati...

  • Aubameyang: Dua të largohem nga Dortmund

    Pierre-Emerick Aubameyang ka pranuar se ai dëshiron të largohet nga Borussia Dortmund në verë duke e përshkruar një lëvizje te Real Madrid si “ëndrrën” e tij. Sulmuesi nga Gaboni është një...

  • Aubameyang: Nuk shkoj “kurrë” te Bayern Munich

    Sulmuesi gabonez, Pierre-Emerick Aubameyang, është shprehur se nuk do të nënshkruajë “kurrë” për Bayern Munich, në respekt të tifozëve të Dortmund. “Unë nuk do të shkoj kurrë te Bayern, kjo është e...