• Dy pengjet e Milanit për merkaton

    Milani zhvilloi një super merkato këtë sezon duke afruar plot 12 lojtarë ku nga këta mund të përmendim yje si Bonucci, Andre Silva apo Calhanoglu. Por drejtori sportiv i kuqezinjve, Massimiliano...

  • Aubameyang konfirmon: Qëndroj tek Dortmund

    Pierre- Emerick Aubameyang i ka dhënë fund thashethemeve në lidhje me të ardhmen e tij duke konfirmuar se nuk do të largohet nga Dortmund. Në një intervistë për Welt am Sonntag,...

  • Manchester City nuk ndalet në merkato

    Pas zyrtarizimit të talentit të Monacos, Bernardo Silva dhe portierit të Benficës, Ederson Moraes, Manchester City është pranë nëshkrimit me dy lojtarë të tjerë. Bëhet fjalë për Pierre Emeric Aubameyang dhe...