• Nedved: Dybala mund të bëhet më i miri në botë

    Ai është një nga legjendat e Juventusit dhe gjithmonë ka një koment për klubin e tij të zemrës apo lojtarëve bardhezi. Bëhet fjalë për çekun Pavel Nedved, i cili në një...

  • Nedved: Monaco, ekip i rrezikshëm

    Monaco “eshte nje ekip shume i ri, vrapon dhe nuk ka asgje per te humbur, pra, eshte nje kundershtar i rrezikshem”. Keshtu eshte shprehur zv/presidenti i Juventusit, Pavel Nedved, pas hedhjes...