• 1451396-31024846-1600-9001

    Cavani mund të përfundojë në La Liga

    Edinson Cavani sezonin e ardhshëm mund të transferohet në kampionatin spanjoll, tek skuadra e Atletico Madridit. Sipas, Gianluca di Marzio, trajneri Diego Simeone është në kërkim të një sulmuesi kualitativ dhe...