• Juventus gjen zëvendësuesin e Bonuccit

    Pas shitjes së Bonuccit tek skuadra e Milan, Juventusi është hedhur menjeherë në sulm për të gjetur zëvendësuesin e tij dhe me sa duket objektivi i duhur është mbrojtësi grek i...

  • Lamtumirë Francesco Totti!

    Legjenda e Romës, Francesco Totti do të “varë këpucët” në gozhdë në fund të këtij sezoni. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i klubit kryeqytetas, Monchi. Monchi nënvizoi se legjenda italiane...