• Dy pengjet e Milanit për merkaton

    Milani zhvilloi një super merkato këtë sezon duke afruar plot 12 lojtarë ku nga këta mund të përmendim yje si Bonucci, Andre Silva apo Calhanoglu. Por drejtori sportiv i kuqezinjve, Massimiliano...

  • Milan “guxon”, kërkon Ronaldon, takim me agjentin e lojtarit

    Pas goditjes “Bonucci”, Milan po mendon të bëjë një tjetër transferim të bujshëm duke sjellë në “San Siro” një tjetër lojtar të madh. Drejtuesit e Milanit, Marco Fassone dhe Massimiliano Mirabelli...