• Iuliano nuk dorëhiqet: Vendimi i takon klubit

    Trajneri i Partizanit, Mark Iuliano, ka refuzuar të japë dorëheqjen në fund të takimit përballë Kamzës. Në deklaratën e dhënë për “Supersport”, ai tha: Tifozët kontestojnë, zgjidhja për këtë situatë? “Është...

  • A është Partizani i denjë për titull?

    Nëse do pyesje tifozët e Partizanit përpara fillimit të kampionatit se a është ky viti i duhur për të dalë kampion, përgjigjja do ishte “PO” padiskutim. Merkato e bërë nga Luciano...

  • Edgar Çani shkon sërish në Itali

    Edgar Çanin, sulmuesi i Partizanit kur ishte te Piza bëri një ndërhyrje kirurgjikale në gju dhe gjatë kësaj periudhe vijon të ketë ende probleme. Sulmuesi ka zbritur në fushë në kampionat në dy...