• Nedved: Monaco, ekip i rrezikshëm

    Monaco “eshte nje ekip shume i ri, vrapon dhe nuk ka asgje per te humbur, pra, eshte nje kundershtar i rrezikshem”. Keshtu eshte shprehur zv/presidenti i Juventusit, Pavel Nedved, pas hedhjes...