• Juventus gjen zëvendësuesin e Bonuccit, akord me Manolas

    Juventus është hedhur menjëherë në sulm për të gjetur zëvendësuesin e Bonuccit, i cili u largua për tu transferuar tek Milan. Emrat për zëvendësuesin e mbrojtësit italian janë të shumtë, si...

  • Juventus gjen zëvendësuesin e Bonuccit

    Pas shitjes së Bonuccit tek skuadra e Milan, Juventusi është hedhur menjeherë në sulm për të gjetur zëvendësuesin e tij dhe me sa duket objektivi i duhur është mbrojtësi grek i...