• TURIN, ITALY - MARCH 17: Gonzalo Higuain of SSC Napoli celebrates after scoring the opening goal during the Serie A match between Torino FC and SSC Napoli at Stadio Olimpico di Torino on March 17, 2014 in Turin, Italy. (Photo by Valerio Pennicino/Getty Images)

  Man United ofron 88 milion euro për Higuain

  Manchester United është në kërkim të një sulmuesi goli dhe emri i fundit që po qarkullon në listën e tyre është ai i argjentinasit, Gonazlo Higuain. Higuain ka zgjuar interesimin e...

 • gonzalo-higuain-udinese-napoli-serie-a_bt6j845fp0j91b8l3dxwxikcu

  Higuain dënohet me 4 ndeshje

  Napoli duhet të luajë pa Gonzalon Higuain katër ndeshjet e ardhshme në Seria A. Sipas Gazeta dello Sport sulmuesi argjentinas do të dënohet me 4 ndeshje, çka do të thotë se,...

 • TURIN, ITALY - MARCH 17: Gonzalo Higuain of SSC Napoli celebrates after scoring the opening goal during the Serie A match between Torino FC and SSC Napoli at Stadio Olimpico di Torino on March 17, 2014 in Turin, Italy. (Photo by Valerio Pennicino/Getty Images)

  Napoli gjen zëvendësuesin e Higuain në rast se ai largohet

  Janë të shumtë zërat që e lidhin sulmuesin argjentinas, Gonzalo Higuain, me një largim të mundshëm nga Italia. Por skuadra e Napolit e ka gjetur zëvendësuesin e tij në rast se...

 • higuain2

  De Laurentis: Higuain është mbi peshë

  Presidenti i klubit te Napolit, Aurelio De Laurentis, është shprehur se sulmuesi i tij Gonzalo Higuain është shumë mbi peshë dhe duhet “të gjejë formën më të mirë brenda një muaji”....