• Juventus transferon yllin e Bayernit?

    Pavarësisht se u kualifikua në fazën e gjysmëfinaleve të Ligës së Kampioneve dhe është në një fazë kyce të sezonit, Juventus nuk heq dorë edhe nga transferimet e rëndësishme. “Zonja e...

  • Milani kërkon me ngulm Lavezzi-n dhe Douglas Costë-n

    Milani pas afrimeve të fundit të Armeros dhe Diego Lopezit nuk kërkon të ndalet me kaq por vazhdon të synojë edhe futbollistë të tjetrë cilësorë që mund ti shërbejnë skemave të...

  • Arsenali synon edhe Douglas Costa

    Sulmuesi brazilian i Shakhtar Donest është shumë afër një transferimi në Londër te “Topçinjtë” e Arsenal.Sipas mediave britanike, bomeri mund të afrohej te ekipi i Venger për shumën e 25 milion...