• Bomberat në Europë, kryeson italiani 

    Kur nuk ka kaluar as gjysma e sezonit, sulmuesit të cilët aktivizohen në Seria A italiane kanë “pushtuar” rënditjen e deritanishme të golëshënuesve. Në sezonin fantastik të Lacio këtë sezon, “dorë”...

  • Del në pah emri i Immobiles për sulmin e Milan

    Milan po kërkon prej kohësh një sulmues. Emrat që kanë qarkulluar këto kohë në media kanë qenë të ndryshëm si Aubameyang, Belotti, Diego Costa apo dhe Kalinic. Por kohët e fundit...