Starton Premierliga me sfidën Arsenal-Leicester, ja formacionet zyrtare

Updated: 20:25 - Gusht 11, 2017

Arsenali dhe Leicester City do të hapin sezonin e ri të Premierligës me sfidën që do të luajnë mes tyre në stadiumin “Emirates” në orën 20:45, shkruan SYRI.net.

Dy trajnerët kanë publikuar formacionet me të cilët do të nisin sfidën e parë të sezonit 2017-2018 në Premierligën angleze.

Formacionet

Arsenal: Cech, Holding, Monreal, Kolasinac, Elney, Xhaka, Bellerin, Chamberlain, Ozil, Welbeck, Lacazette

Leicester City: Schmeichel, Simpson, Morgan , Maguire, Fuchs, Mahrez, Ndidi, James, Albrighton, Okazaki, Vardy

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *