Skënderbeu-Kukësi, trajnerët dakord : Ka shumë pikë në fushë

Updated: 11:02 - Mars 18, 2017

Skënderbeu-Kukësi u mbyll në barazim 1-1, rezultat që më shumë i shkon përshtat bluve veri-lindor. Trajneri i kampionëve Ilir Daja shprehet se skuadra e tij u ndëshkua nga një gabim i vetëm, teksa shton se ka ende pikë në lojë.

Ndërkohë tekniku i Kuksianëve Gjoka shprehet i lumtur me pikën e marre dhe ndante njëjtin mendim me Dajën që ka ende shumë ndeshje dhe pikë në fushë.

Aktualisht Kukësi ka 2 pikë më shumë se Skënderbeu në klasifikimin e kategorisë superiore.

/oranews.tv/

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *