Shkëmbimi Rooney- Lukaku?

Updated: 15:41 - Mars 16, 2017

Drejtuesit e Evertonit duhet të luftojnë fortë në merkaton e verës për të mbajtur Romelu Lukakun pasi për sulmuesin kanë shfaqur interes shumë klube të mëdha në Europë.
Sipas tabloidit britanik “The Sun”, Manchester United po shqyrton mundësinë e një shkëmbimi të bujshëm mes Rooneyt dhe Lukakut.

Ende nuk ka asnjë reagim zyrtar por e sigurt është që gjatë merkatos së verës Lukaku do të kërkojë një tjetër destinacion, të presim e të shohim.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *