Sergio Ramos drejt Premierligës?

Updated: 17:57 - Mars 15, 2017

Për Sergio Ramos ky mund të jetë viti i fundit në “Bernabeu”. Mbrojtësi spanjoll mund të largohet në verë nga Real Madrid për tu transferuar në Premierligë.

Sipas Diario Gol, Chelsea ka shfaqur interesim që ta transferoj mbrojtësin e Real Madridit.

Antonio Conte e sheh spanjollin si pasardhës të kapitenit, John Terry, i cili në fund të sezonit do të largohet nga Stamford Bridge.

Përveç Chealsit, interesim për Ramosin ka shfaqur edhe Bayern Munich dhe PSG, shkruan Diario Gol. Të presim e të shohim deri në merkaton e verës.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *