Ronaldo: E merituam kualifikimin

Updated: 08:36 - Prill 19, 2017

Reali i Madridit arriti të mposhte Bayernin mbrëmë 4-2 duke e eliminuar me rezultatin e përgjithshëm 6-3.

“Heroi” i të dyja ndeshjeve, Cristiano Ronaldo ka folur rreth trimufit të skuadrës së tij, duke theksuar se Reali e meritoi kualifikimin.

“Reali ishte më i mirë pa asnjë dyshim. T’i shënosh Bayernit gjashtë gola nuk është e lehtë dhe ne merituam kualifikimin. Ne jemi thjeshtë fitimtarë”, tha Ronaldo pas ndeshjes. 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *