Roma – Palermo, ju njohim me formacionet zyrtare

Updated: 19:47 - Shkurt 21, 2016

Ndeshja e sotme mes Romes dhe Palemos, do të zhvillohet në 20:45. Ju njohim me formacionet zyrtare

 

Roma (4-3-2-1)

Szczenzy

Maicon, Ruddiger, Manolas, Digne

Florenzi, Pjanicc, Keita

Nainggolan

Dzeko, Salah

 

Palermo (3-5-2)

 

Alastra

Struna, Gonzalez, Andelkovic,

Hiljemark, Brugman, Jajalo, Morganella, Pezzella

Gilardino, Vazquez

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *