Nedved: Monaco, ekip i rrezikshëm

Updated: 15:46 - Prill 21, 2017

Monaco “eshte nje ekip shume i ri, vrapon dhe nuk ka asgje per te humbur, pra, eshte nje kundershtar i rrezikshem”.

Keshtu eshte shprehur zv/presidenti i Juventusit, Pavel Nedved, pas hedhjes se shortit te gjysmefinaleve te Liges se Kampioneve.

“Por, djemte e Juves jane shume te perqendruar, ata synojne te shkojne sa me larg qe te jete e mundur”.

“Skuadra ka deshmuar se nuk ishte e nevojshme qe te behej feste e madhe pas kalimit te turit perballe Barcelones”, ka deklaruar Nedved./ATA/

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *