Muller prish marrëdhëniet me Ancelottin, Juventus në ndjekje të tij

Updated: 16:37 - Shtator 7, 2017

Për Thomas Muller ky mund të jetë viti i fundit tek Bayern Munchen. Gjermani mund të largohet nga “Allianz Arena” pasi marrëdhëniet e tij me teknikun italian, Carlo Ancelotti, nuk janë mjaft të mira.

Sipa raportimeve të fundit nga “Tuttosport”, sulmuesi nuk është i kënaqur me trajnerin pasi nuk po aktivizohet fare.

Juventus është në mesin e klubeve që duan ta rrëmbejnë Muller.

“Zonja e Vjetër” është treguar e gatshme të garojë me Manchester United, Chelsea, Liverpool dhe Arsenalin.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *