Mourinho dëshiron Lukakun dhe Griezmann

Updated: 16:05 - Prill 15, 2017

Manchester United kërkon të përforcohet për të qenë sa më kompetitiv sezonin e ardhshëm dhe këtë gjë synon ta arrijë duke transferuar lojtarë cilësorë.

Së fundmi raportohet se “Djajtë e Kuq” po përgatisin 160 milionë paund për të transferuar dyshen Lukaku- Griezmann në “Old Trafford”, për të kënaqur kërkesat e Jose Mourinhos, shkruan The Sun.

Tekniku portugez po shpreson që të bindë dhe Zlatan Ibrahimovic që të qendroj të paktën dhe 1 sezon, për të formuar kështu një sulm të frikshëm te Manchester United me tredhëmbëshin Griezman- Ibra- Lukaku.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *