Mavraj shfaq Ajetin si kurrë më parë

Updated: 22:07 - Nëntor 11, 2016
ajeti-mavraj

Është një nga shtyllat kryesore në mbrojtje, por njihet dhe pak si karagjoz. Bëhet fjalë për futbollistin Mërgim Mavraj.

Mbrojtësi “kuqezi” i gjetur afër shokut të tij në repartin e mbrojtjes, Arlind Ajetit, ka treguar se përse këtij të fundit i shkëlqen aq shumë koka sa herë që futet ne fushën e lojës. Mavraj e ka kapur shokun e tij në një moment intim duke qethur kokën.

Përtej shakasë ai ka dashur ta urojë lojtarin e Torinos për “ribashkimin” me kombëtaren.

screenshot_2

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *