Kategoria 1,Tirana pëson humbjen e parë, mposhtet nga Bylis

Updated: 16:48 - Nëntor 4, 2017

Tirana ka pësuar humbjen e parë në këtë kampionat duke u mposhtur nga Bylisi në “Selman Stërmasi” me rezultatin minimal 0-1. Golin e vetëm e shënoi Zisi në minutën e 58.

Në ndeshjet e tjera të Grupit B në javën e 7 të Kategorisë së Parë, Shënkolli mposhti 2-1 Turbinën, Pogradeci fitoi 2-0 ndaj Naftëtarit dhe Iliria mposhti 2-0 Shkumbinin.

Ndeshja e futbollit, Tirana-Bylis i Ballshit, 0-1, e vlefshme per Kategorine e Pare, e luajtur ne stadiumin “Selman Stermasi” ne Tirane./ FOTO: LSA

Ndeshja e futbollit, Tirana-Bylis i Ballshit, 0-1, e vlefshme per Kategorine e Pare, e luajtur ne stadiumin “Selman Stermasi” ne Tirane./ FOTO: LSA

Lojtaret e Bylis, duke festuar shenimin fitoren, ne perfundim te ndeshjes se futbollit, Tirana-Bylis i Ballshit, 0-1, e vlefshme per Kategorine e Pare, e luajtur ne stadiumin “Selman Stermasi” ne Tirane./ FOTO: LSA

Lojtaret e Bylis, duke festuar shenimin fitoren, ne perfundim te ndeshjes se futbollit, Tirana-Bylis i Ballshit, 0-1, e vlefshme per Kategorine e Pare, e luajtur ne stadiumin “Selman Stermasi” ne Tirane./ FOTO: LSA

Trajneri i Bylis, Stavri Nica dhe lojtaret e tij, duke festuar fitoren, ne perfundim te ndeshjes se futbollit, Tirana-Bylis i Ballshit, 0-1, e vlefshme per Kategorine e Pare, e luajtur ne stadiumin “Selman Stermasi” ne Tirane./ FOTO: LSA

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *