Juventus vendos të largojë yllin e skuadrës

Updated: 09:11 - Qershor 18, 2017

Juventus ka vendosur që të largojë sulmuesin anësor kolumbian, Juan Cuadrado, pas performancës jo bindëse gjatë sesionit e fundit të sezonit.

Sipas burimeve të “Calciomercato.com”, Juve ka vendosur lojtarin në treg, duke përcaktuar edhe çmimin e tij.

Skuadra që e dëshiron Juan Cuadradon duhet të paguajë 30 deri në 35 milionë euro. Për të, të interesuara janë Arsenal dhe PSG.

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *