Ja formacioni më i mirë pas ndeshjeve për 1/8 e finaleve të Ligës së Kampioneve

Updated: 15:30 - Mars 16, 2017

Portali Goal.com ka publikuar sot formacionin me te mire pas ndeshjeve per 1/8 e finaleve te Liges se Kampioneve.

Ne kete formacion Juventusi ka tre përfaqësues, Dortmund dhe Barcelona nga dy lojtare, ndërsa nga një lojtar kanë Atletico Madrid, Real Madrid, Monaco dhe Bayern Munich.

11-teshi me i mire eshte:

Jan Oblak (Atletico Madrid) – Dani Alves (Juventus), Bunucci (Juventus), Sergio Ramos (Real Madrid), Alex Sandro (Juventus) – Arturo Vidal (Bayern Munich), Fabinho (Monaco) – Christian Puli (Dortmund), Lionel Messi (Barcelona), Neymar (Barcelona)- Aybameyang (Dortmund)./ATA/

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *