Icardi mund të largohet nga Inter, ja kush skuadër e kërkon

Updated: 20:57 - Dhjetor 13, 2016
download

Sulmuesi argjentinas, Mauro Icardi, mund të largohet gjatë merkatos së verës nga skuadra italiane e Interit.

Skuadra franceze e PSG është në kërkim të një qendër sulmuesi dhe Icardi do të ishte një zgjedhje perfekt për ta, duke parë dhe ecurinë zhgënjyese të Interit.

“Nëse shikojmë rendimentin e Icardit në Itali me Interin është shumë e vështirë të mendosh për një largim të mundshëm që në muajin janar, por nëse konsiderojmë edhe faktin që skuadra po zhvillojnë një sezon jo shumë pozitiv, atëherë kjo mund të ndikojë shumë në këtë çështje”, shkruan ndër të tjera “L’Equipe”

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *