I zuri gjumi në avion, shikoni se çfarë Abrashi i bën Kukelit dhe Veselit

Updated: 16:44 - Shtator 6, 2017

Pavarësisht barazimit që morën ndaj Maqedonisë në Strumicë, atmosfera në grupin kuqezi ka qenë e mirë. Humori ka qenë i pranishëm tek lojtarët e kombëtares shqiptare, mjafton të shikoni këto fotografi.

Udhëtimi drejt Shkupit me autobus, e më pas me që në orët e para të mëngjesit me avion drejt destinacioneve të tyre, ka prishur gjumin e futbollistëve të përfaqësueses shqiptare.

Ndaj disa prej tyre, sapo kanë hipur në avionë, kanë vendosur që të shlyejnë kohën e humbur gjatë udhëtimit. Mesfushori Amir Abrashi ka vendosur që të filmojë gjumin e shokëve të skuadrës, duke postuar video të Kukelit e Veselit ndërsa flinin përkrah tij.

Por ai nuk është mjaftuar me kaq. Në videon e postuar në “Instagram”, shihet edhe shakaj që mesfushori u ka bërë të dy bashkëlojtarëve gjatë këtij udhëtimi.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *