Grushte mes futbollistëve shqiptarë dhe atyre grekë

Updated: 22:23 - Shtator 2, 2016

Ne ndeshjen e sotme mes Kombëtares Shqiptare U-21 dhe Greqisë, ku u mund me rezultatin 2-1, ndodhi diçka jo e hijshme.

Pas golit te Liridon Latifit në minutën e 22-të, ne fund te pjeses se pare ka pasur një sherr të madh mes kuqezinjve dhe grekëve.

Kështu, dy minuta pasi Shkalla kishte dalë jashtë fushës së lojës me të kuq, arbitri i ndeshjes akordoi 11-metërsh për Greqinë. Ka qenë ky momenti ku ka plasur sherri mes futbollistëve të Kombëtares U-21 me përfaqësuesen U-21 të Greqisë.

Në fushë kanë hyrë edhe stafet e Kombëtareve për të ndarë futbollistët, ndërsa takimi është ndërprerë për disa minuta dhe ka rinisur vetëm kur është qetësuar gjendja.

sherr1

One Comment

  1. Ukboy

    Shtator 3, 2016 at 08:09

    Sju pelqen humbja pranoje i humbje. O legena sjeni per futboll ju ju doni cuar ne. Mal me dhit e egra

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *