Gavazaj “risia” e listës së Panuçit

Updated: 08:29 - Nëntor 2, 2017

Enis Gavazaj mund të jetë risia e lojtarëve të grumbulluar nga Panuçi për miqësoren e 13 nëntorit përballë Turqisë.

22 vjeçari nga Prizreni po kalon një formë të mirë, duke qënë titullar i padiskutuar në radhet e Skënderbeut dhe kjo gjë ka rënë në sytë e italianit i cili shikon tek kosovari një alternativë për krahët e sulmit.

Deri më tani asgjë nuk është zyrtare dhe mbetet të shihet kur trajnieri të zbulojë listën përfundimtare për këtë përballje

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *