Formula 1: Felipe Massa fund karrierës…

Updated: 16:10 - Nëntor 4, 2017

Piloti brazilian i Williams, Felipe Massa, ka bere te ditur se do t’i jape fund karrieres ne Formula 1 ne fund te sezonit.

Nenkampioni i botes ne 2008, 36 vjec, eshte shprehur se “ka vendosur te terhiqet nga Formula 1. Do te jete Cmimi i Madh i Brazilit i fundit per mua ne Formula 1. Dua te falenderoj familjen time, gjithe miqte e mij, te gjithe sponsoret dhe gjithe fansat”, ka deklaruar ai ne Twitter./ATA/

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *