Formacioni i ‘dështakëve’ në çerekfinalet e Ligës së Kampioneve

Updated: 15:56 - Prill 20, 2017

Pas përfundimit të fazës së cerekfinaleve të Ligës së Kampioneve, agjencia e lajmeve “Goal.com” ka publikuar formacionin e “dështakëve” për këtë fazë.

Në këtë formacion bie në sy dominimi i lojtarëve katalanas me pesë futbollistë me në krye Lionel Messin dhe Suarez që janë konsideruar si zhgënjimi i javës.

Ndërkohë edhe Dortmundi përfaqësohet me 3 lojtarë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *