Fillon atmosfera, Shkodra “ndizet” nga tifozët kuqezi

Updated: 19:48 - Tetor 9, 2017

Një atmosferë tepër e zjarrtë në qytetin e Shkodrës, kur duhen edhe 1 orë nga fillimi i ndeshjes Shqipëri-Itali.

Grupet e tifozëve kuqezi kanë zaptuar rrugët e qytetetit dhe nuk rreshtin së brohorituri për asnjë minutë.

Pritet që “Loro Boriçi” sonte të jetë i mbushur plot e përplot, pasi biletat janë shitura të gjitha.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *