FIFA zbulon tre kandidatët për çmimin “Futbollisti më i mirë në botë”

Updated: 17:19 - Shtator 22, 2017

FIFA ka zbuluar emrat e tre kandidatëve për cmimin“Futbollisti më i mirë në botë”.

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi apo Neymar janë tre kandidatët zyrtarë për këtë çmim.

Ronaldo konsiderohet si favorit pas suksesit me Real Madridin duke fituar La Ligan dhe Champions Leaguen.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *