Fekir si Messi, tifozët përfundojnë në fushë

Updated: 11:12 - Nëntor 6, 2017

Kryesfida e javës në kampionatin francez luhej në Stade Geoffroy-Guichard, ku St.Etienne vendas priste Lionin.

Vendasit po humbisnin me rezultatin 0-4 dhe goli i pestë nga Fekir ka revoltuar tifozët e ekipit së St.Etienne.

Festimi “alla Messi” ku i tregon fanelën tifozëve, nuk i ka pëlqyer aspak tifozëve vendas, që janë futur në fushë dhe kanë ndjekur më vrap lojtarët e skuadrës së Lionit, të cilët u detyruan të futen në dhomat e zhveshjes për t’u rikthyer përsëri në fushë.

Video nga momenti :

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *