Eric Orlando Herrera, përforcimi i radhës te Partizani

Updated: 13:52 - Gusht 10, 2017

Erik Orlando Herrera është përforcimi i radhës i klubit të Partizanit.  Klubi njofton se ka arritur sot marrveshjen me mesfushorin 25 vjeçar nga Panamaja, teksa ka nënshkruar edhe një kontratë 1 vjeçare me lojtarin . Herrera do ti bashkohet skuadrës të premten në Kasha të Italisë, ku ekipi do të zhvilloje dhe fazën përgatitore.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *