Bayern humb dy titullar ndaj Real Madrid

Updated: 10:40 - Prill 18, 2017

Shokohet Bayerni para ndeshjes që do të luajë sot në mbrëmje ndaj Real Madrid. Dy lojtarët kryesorë të gjermanëve, Humels dhe Boateng me shumë gjasa do të jenë jashtë kësaj ndeshje pasi testet mjekësore të mëngjesit nuk kanë rezultuar pozitive.

Edhe pse kishte shpresa për dy futbollistët, tani trajneri Ançeloti duket se duhet të bëjë pa ta./ATA/

 

Screenshot 2

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *