Arrestohet ylli i futbollit Romelu Lukaku

Updated: 10:53 - Korrik 9, 2017

Ylli i futbollit Romelu Lukaku është arrestuar pasi zvilloi një parti në pishinë së bashku me shkoun e tij të Premier League Paul Pogba.
Sulmuesi 24-vjeçar u akuzua për prishje të qetësisë pasi kërcente me vajza të veshura me bikini në rezidencën e tij të marrë me qera në Los Angeles.
Lukaku kishte injoruar pesë ankesa të policisë për të ndalur festën.

Ai është liruar dhe do të paraqitet në gjyq në LA më 2 tetor, dy ditë pasi United ka një ndeshje në shtëpi kundër Crystal Palace.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *