Allegri: Natyrisht që tifozët e Napolit do të jenë korrektë

Updated: 15:29 - Prill 1, 2017

“Neser do te jete nje ndeshje e bukur, qe do te flase me gjuhen e entusiazmit. Jam i bindur se tifozet e Napolit do te jene ekzemplare te korrekteses dhe qyteterimit”.

Keshtu ka deklaruar trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ne prag te transfertes se Napolit.

“Per Italine sportive do te jete nje shans i bukur qe te demonstrohet kultura sportive”./ATA/

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *